Процеси роботи рукоділниць відрізняються один від одного, кожна наповнює його своїми особливостями та підлаштовує під себе.

   Ми вирішили поміркувати, які аксесуари є найнеобхіднішими для рукоділки і склали свій невеликий рейтинг, яким і поділимося.

  • П'яльці, що самозап'ялюються - далеко не кожна рукоділка обзавелася цим аксесуаром, і дуже дарма. Ідеальне натяг канви - один із головних секретів успішної та красивої роботи, а такі п'яльці справляються з цим на ура.
  • Магнітний тримач для схеми – зручне кріплення схеми перед очима зменшує кількість рухів, тим самим прискорюючи процес вишивки, а також допомагає уникнути великої кількості помилок.
  • Маркер для розмітки канви - багато рукоділок взагалі не помічають канву, однак це може призвести до помилок у підрахунку та неправильно вишитих хрестиків. Щоб уникнути цих сумних подій, достатньо заздалегідь розмітити свою канву.
  • Магнітна голка - безпека в будь-якій справі понад усе. Скільки разів ви втрачали свої вишивальні голки та обшукували підлогу? Впевнені, що хоч раз із вами таке відбувалося. Щоб голочки завжди були на своєму місці, використовуйте магнітну голку.
  • Гострі ножиці – без них ви точно не обійдетесь. А наявність у ножиць тонких і загострених кінчиків допоможе акуратно підрізати ниточки, якщо в якійсь ділянці помилка.

   Усі необхідні аксесуари ви завжди можете придбати на нашому сайті.