Доставка замовлень


Шановні покупці!

У цьому розділі ви знайдете інформацію, пов'язану з доставкою замовлень, зроблених у нашому інтернет-магазині. Якщо у вас виникнуть додаткові питання, будь ласка, зв'яжіться з нашим відділом обслуговування.


Способи доставки замовлень та додаткова інформація
- для мешканців Києва
- для мешканців України
- для жителів ближнього та далекого зарубіжжя
- термін проходження поштових відправлень з м. Київ
- Доставка не повністю сформованого замовлення


Доставка замовлень для мешканців Києва

По Києву замовлення доставляються:

Самовивіз - з Книжкового ринку Петрівка

Кур'єром Нової Пошти ( адресна доставка - при повній попередній оплаті) - вартість доставки БЕЗКОШТОВНО при замовленні від 1000 грн, та 60 грн при замовленні менше 1000 грн

Нова Пошта, Укрпошта, Justin, Meest Express - Вартість доставки по м. Києву залежить від суми замовлення: Якщо Ви робите замовлення на суму менше 700 грн., то вартість доставки оплачуєте при отриманні замовлення, згідно тарифам обраного перевізника. При сумі замовлення понад 700 грн. Доставка здійснюється за наш рахунок - БЕЗКОШТОВНО для Вас). - за ВИКЛЮЧЕННЯМ важкогабаритних товарів - станки, журнали та інше.


Доставка замовлень для мешканців України

Вартість доставки по Україні залежить від суми замовлення:
Якщо Ви робите замовлення на суму менше 700 грн., то вартість доставки оплачуєте при отриманні замовлення, згідно тарифам обраного перевізника. При сумі замовлення понад 700 грн. доставка перевізниками Нова Пошта, Укрпошта, Justin, Meest Express здійснюється за наш рахунок  - БЕЗКОШТОВНО для Вас.

ВИКЛЮЧЕННЯ: великогабаритні та важкі товари, такі як, наприклад, скриньки, настільні або підлогові п'яльці (і подібні до них за вагою) відправляються з доплатою за відправку замовлення, яка індивідуально розраховується менеджерами магазину.


1) Доставка Укрпоштою після передоплати
Після надходження оплати за замовлення на наш банківський рахунок ми надсилаємо ваше замовлення цінною бандероллю або посилкою через Укрпошту. Вартість пересилання по Україні залежить від вартості замовлених товарів, точну суму ви дізнаєтесь під час оформлення замовлення.

2) За допомогою транспортних служб Нова Пошта, Justin, Meest Express можна здійснити доставку "склад-склад" територією України. Послуга доступна для багатьох міст України. Детальніше список міст можна побачити на сайті перевізників


Доставка для мешканців ближнього та далекого зарубіжжя (крім московії)

Доставка АВІА поштою після передоплати
Після надходження оплати за замовлення ми надсилаємо ваше замовлення цінною бандероллю, надсиланням або листом через АВІА пошту. Вартість пересилання залежить від вартості замовлених товарів, точну суму ви дізнаєтесь під час оформлення замовлення. Увага: МИ ДОСТАВЛЯЄМО ПО ВСІЙ ПЛАНЕТІ! Вартість доставки в будь-яку країну замовлень до 300 дол.США (або еквівалент рублі, євро) залежить від ваги та вартості товару та розраховується автоматично при оформленні замовлення. ЗАМОВЛЕННЯ у ВСІ КРАЇНИ СВІТУ, НА НАБОРИ ДЛЯ ВИШИВКИ УКРАЇНСЬКИХ ВИРОБНИКІВ, від 300 дол. США (або еквівалент у  євро) НАДІВЛЯЮТЬСЯ - БЕЗКОШТОВНО! тобто. при замовленнях від 300 дол. США - Ви ОПЛАЧУЄТЕ ТІЛЬКИ ВАРТІСТЬ ТОВАРУ! На вартість доставки замовлень з великогабаритними товарами (верстати, п'яльця тощо) не поширюється безкоштовна доставка! Вартість такої доставки розраховується індивідуально залежно від ваги посилки!


Термін проходження поштових відправлень з м. Київ

Термін проходження поштових відправлень з Києва по Україні коливається від 1 до 10 днів залежно від віддаленості населеного пункту.

 

Терміни проходження поштових відправлень з Києва до ближнього зарубіжжя (Польща, Прибалтика та ін.) зазвичай становлять від 10-14 днів.

Терміни проходження поштових відправлень з м. Київ до далекого зарубіжжя (Європа, Америка) зазвичай становлять від 2-6 тижнів.

За кордон посилки відправляються АВІА поштою.
Претензії щодо доставки товарів поштою приймаються лише після закінчення 3-х місяців з моменту відправки.
Доставка не повністю сформованого замовлення

Якщо в процесі комплектації замовлення з'ясовується, що будь-яка із замовлених вами позицій відсутня на нашому складі, ми зв'язуємося з вами електронною поштою та пропонуємо обрати оптимальне рішення. Ви можете дочекатися повного формування замовлення або відмовитися від товарів, що бракують. При виконанні замовлення частинами за вашим бажанням вартість пересилання/доставки визначається для кожної частини окремо.


Список країн, з якими ми працюємо сьогодні:

Австралія, Австрія, Азербайджан, Вірменія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Німеччина, Греція, Грузія, Данія, Ізраїль, Іспанія, Італія, Ірландія, Казахстан, Канада, Киргизія, Китай, Корея, Латвія, Литва, Люксембург, Мальдіви, Нідерлади, Норвегія, Об'єднані Арабські Емірати, Панама, Польща, Португалія, Республика Молдова, Румунія, Словаччина, Сполучені Штати Америки, Таджикистан, Таїланд, Туркменістан, Туреччина, Узбекистан, Франція, Чехія, Швейцарія, Швеція, Естонія та інші

Увага! Якщо Вашої країни проживання в цьому списку немає, обов'язково нам повідомте за адресою: info.ovechka@gmail.com

Ми працюємо з усім світом! Доставка по всій ПЛАНЕТІ!