Як ви вже знаєте, всі ми схильні до помилок у будь-якій справі, і в цьому немає нічого поганого. Навпаки, на помилках навчаються та вдосконалюються. Однак бувають різні помилки - одні можна виправити і продовжити рухатися вперед, а от інші стають вирішальними у питанні розставання з роботою.

   Ми вирішили розповісти про найголовніші помилки, після яких, ймовірно, ви вже не продовжите вишивати картину.

- Використання неправильних кольорів муліне - часто рукодільниці або вишивають за схемами конкретного виробника, або докуповують кольори для наборів, що закінчились, але обирають іншу фірму, ніж вказано на схемі. Часто у таких випадках кольори виходять зовсім не такими, як потрібно, зовнішній вигляд псується, і бажання продовжувати роботу над такою вишивкою зовсім пропадає.

- Заміна канви - використання іншої канви, ніж вказано в наборі, стає все більш популярною практикою. Однак, якщо ви вишиваєте нещодавно, велика ймовірність помилитися з каунтом тканини, що призведе не до того результату, на який ви розраховували.

- Невідповідальність при читанні інструкції - вишивали трьома ниточками, а не двома, як сказано в схемі, не помітили, як змінили напрямок напівкреста чи інші помилки, які виникають у нас при неправильному прочитанні схеми, також можуть призвести до розставання з вишивкою.

- Розмітка олівцем - з цією помилкою стикаються багато людей. Хтось може з нею не погоджуватися та стверджувати на власному досвіді, що олівець все-таки можна відіпрати. Однак, особливо на довгобудах, олівець залишається вже назавжди, і в рамку таку картину поставити не вийде.