Кожна вишивальниця, яка давно присвячує себе творчості, із задоволенням зазирає в рукодільний магазинчик, щоб порадувати себе новим корисним аксесуаром для роботи.

   Ми вирішили поділитися з вами деякими цікавими речами, на які, можливо, ви не звертали уваги раніше, але вони точно зроблять вашу роботу легшою і приємнішою

   Магнітна дошка - вона може бути як звичайною канцелярською, так і спеціальною для вишивальниць. На неї зручно помістити схему, щоб дивитися на хрестики під час вишивки було швидше та комфортніше. Зустрічаються також дошки в комплекті зі спеціальними магнітними лінійками, якими ви можете виділити ту ділянку, яку вишиваєте зараз.

   Дорожній набір - це спеціальний кейс, в якому зручно розмістити схему, вишивку, нитки, ножиці, голочки та інші дрібниці та взяти з собою у дорогу. З ним, де б ви не були, улюблене заняття завжди буде під рукою і нічого в процесі не розгубиться.

   Журнал вишивальниці - далеко не кожна з нас веде щось подібне, хоча ця річ дуже корисна. Як журнал можна використовувати і звичайний фотоальбом, і папку з файлами, і спеціально створений для цього журнал. У ньому можна зберігати всю важливу інформацію про кожну вишиту вами роботу: назву, схему, які нитки використовувалися, які відчуття залишила вишивка, кому вона була подарована. Так ви точно ніколи не помилитеся, скільки ж вишивальних творів вже накопичилося на вашому рахунку.

   Гумка для тканини - так, така річ теж існує, і вона з легкістю врятує тих, хто любить наносити розмітку на вишивку олівцем, так як легко зможе її видалити після завершення роботи.