Вишивка виробів для новонароджених є особливим видом творчості, який знає собі рівних за рівнем любові, вкладеної в створювані речі. Не має значення, для кого запланована ця вишивка, для власної дитини, на продаж чи в подарунок – вона не може не викликати у процесі роботи припливи ніжності та душевного трепету.

   Незважаючи на те, що немовлята ще мало що розуміють у такому величезному та незнайомому для них світі, варіантів подарунків для них не так уже й мало. Це, наприклад, картини, на яких зображено матір та дитину. Спершу їм зрадіє мама, а потім милуватиметься і малюк, що підріс.

   Вишиті листівки, подушечки, метрики для новонароджених або невеликі сувеніри із зображенням немовлят, лелек чи іншої традиційної дитячої атрибутики теж стануть гарним подарунком, і при цьому їхнє створення не займе стільки часу, скільки потрібно на створення картини.

   Окрема тема – вишивка оберігу. Кожна мати прагне захистити свою дитину, і невеликий образ із Дівою Марією чи Ангелом Хранителем стане подарунком, у якому буде не лише зовнішня краса, а й глибокий внутрішній зміст. Ще один варіант - створення декору для ліжечка або предметів інтер'єру, які послужать для прикраси або гри. До «швидких» подарунків можна віднести невеликі вишиті мотиви, що використовуються для прикраси одягу дитини або її іграшок.

   Вибрати щось одне, коли справа стосується вишивки для немовлят, дуже складно. Головне – створювати подарунок із добрими помислами та відкритим серцем, і тоді радість від нього примножиться.