Для того, щоб зробити інтер'єр свого будинку максимально красивим і затишним, необхідно докласти чимало зусиль і витратити достатню кількість часу. Зараз, величезною популярністю користуються роботи, зроблені своїми руками. В основному - це стосується вишивки в різній техніці. Наприклад, вишивка в інтер'єрі хрестиком, допоможе підкреслити індивідуальний стиль будинку, а головне додасть атмосферу затишку.

   Так як постійним декоруванням кухні займаються найчастіше, пропонуємо розглянути цікаві схеми для вишивання хрестиком. Для першого прикладу вам знадобляться нитки муліне декількох відтінків. Візьміть для роботи червоний і кораловий колір.

   Починати роботу необхідно з середини виробу. Головне - це постійно робити звірку зі схемою. Щоб отримати гарну техніку хрестика, вам необхідно вишивати муліне, яке складають в 2 рази. А для шва «назад голка», працюйте з ниткою в 1 складання. Кожен наступний хрестик, перекривається двома нитками матерії за рівнем висоти, і таким же чином ширини.

   Щоб вишити красиві серветки в східному стилі для інтер'єру, необхідно придбати нитки муліне тих кольорів, які вказані в ключі схеми. Прекрасні гілочки сакури вишиваються з серединки, з поступовим пересуванням до країв виробу. Хрестик виконується муліне в кілька додавань, а шов «назад голка» в одну нитку. Цей малюнок можна наносити не тільки на серветки, а й на скатертини теж.