Австрійська марка Ubelhor улюблена досвідченими майстрами за високу якість і велику різноманітність колірних рішень. Наприклад, сумішова тканина з бавовни та льону молочного кольору 25 каунта Sarah-Druck з зворушливими маленькими квіточками послужить чудовим доповненням картин на літню тему.

   Є у австрійців і однотонні варіанти. Хочете зобразити море, небо чи просто фантазійну картинку на синьому тлі? Вибирайте тканину для вишивки Єва 28 каунта, зроблену із суміші бавовни, льону та віскози, та насолоджуйтесь процесом.

   Ніжна світло-зелена канва Maria з бавовни та віскози виглядатиме цікавіше, ніж біла основа, у сюжетах на весняну та літню тематику, у квіткових композиціях та окремих натюрмортах. Для осінніх картин підійде насичена жовта рівномірка Etamin 25 каунта.

   Аматорки творчих завдань можуть спробувати підібрати схему до бордової рівномірності Bw. Kongreb від Ubelhor, що має 18 каунт. Яскравий, насичений колір при вдалому виборі сюжету не перетягуватиме на себе увагу, але зможе підкреслити красу картини.