Мало що здатне так прикрасити інтер'єр, як вишиті подушки. Вони створюють акценти, можуть додати яскравості чи ніжності залежно від бажання майстра. Невеликі подушки не тільки красиві, але й зручні у використанні.

   Існує велика кількість технік, в яких можна виконувати такі аксесуари: це повне або часткове зашивання, гобеленовий стібок, килимова вишивка і т.д.

   Виробники наборів для рукоділля розробили величезну кількість різних сюжетів, які можна купити. Це можуть бути написи, портрети, об'ємні картини, зображення квітів та тварин, національні візерунки та багато іншого.

   У продажу легко знайти різні варіанти наборів для вишивки подушок. Це може бути готовий комплект, де є все необхідне: канва, нитки, схема, інструкція і навіть голка. Або варто купити необхідний формат на канві потрібного розміру для наволочки, а решту підібрати самостійно. Такий крок дозволить не лише заощадити гроші, а й дасть більше простору для творчості.

   Якщо хочеться вишити таку річ, не варто оминати розділи каталогу з килимовою вишивкою. У цій техніці виходять об'ємні та красиві вироби, які також застосовуються і для подушок.

   Вишита подушка – це не лише акцент в інтер'єрі. Вона здатна стати чудовим подарунком, зробленим своїми руками, що поєднує у собі красу та практичність, який при дбайливому зверненні може передаватися з покоління до покоління.