Останнім часом вишивальниці все частіше змінюють основу у наборах для вишивки. Це робить вашу роботу неповторною, абсолютно не схожою на всі інші відшиті набори. 

   Цікаво дізнатися які основи у нас – НАЙПОТРІБНІШІ? Просимо до нас у закулісся!

Канва 18ct Luca-S

Абсолютний лідер продажів, який залишив решту далеко позаду!
Чим же ця канва так приваблює? Все дуже просто! Вона полегшує життя! Звучить голосно, але, повірте, так і є – воно розлинене. Всі ми знаємо, скільки часу йде на лінівку канви маркером або мононітью. Маркер – не завжди надійно, а мононити – довго.
Тут виробник продумав все за вас. На самій канві є розлінівка, яка виділяє квадрати 10 на 10 клітин. Молочний колір дуже універсальний, підійде до більшості сюжетів.

Канва 25ct Luca-S

Друге місце посідає той самий виробник, але з гобеленовою сіткою. Дуже часто у великих багатобарвних роботах змінюють основу саме на неї, це прискорює роботу, зменшує розмір і витрату ниток. Ну і головна «плюшка» – розлинівка!

Zweigart 1235 LINDA (100% бавовна), колір 1, 27ct

Головна мудрість вишивальниці звучить так - не знаєш яку основу взяти, бери білу Лінду! По-перше, у неї дуже зручний каунт - 27. При вишивці через отвір виходить хрестик трохи більше, ніж на 14 аїді. По-друге, колір. Білий підійде до будь-якого сюжету. Цю основу часто вибирають за першого досвіду з рівноміркою.

Пластикова канва 21*28 см, колір вершковий, 14 ct.

Вишивка на пластиці нещодавно увійшла в наше вишивальне життя (хоча навіть швидше увірвалася), але в неї вже безліч шанувальників. Зручний каунт, розмір та колір – ось секрет саме цієї моделі. Саме для іграшок на Новорічну ялинку.

Ubelhor 4035 Єва 28 ct

Змішова австрійська рівномірка. У складі 50% бавовни, 35% віскози та 15% льону. Головна краса цієї тканини в її нерівномірності. Виходить нерівномірна рівномірка. Нитки переплетення іноді відрізняються за товщиною і це дозволяє створити справді унікальну і неповторну річ!