UAH USD EUR
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Нд: 09:00–17:00

 

0
Мій кошик

Набори для вишивання хрестиком Ріоліс

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Фірма Ріоліс офіційний сайт – каталог новинки 2018-2017. Види вишивки хрестиком.

Рукоділля зовсім часи було в тренді, людина, яка вміє щось робити якісно своїми руками, дуже цінувалася і за радянських, і за російських часів. Хороша майстриня, як ювелір: на вагу золота.

Однією з найпоширеніших видів рукоділля досі є в'язання та вишивка. І якщо в'язання передбачає під собою виготовлення якоїсь продукції, то вишивка покликана прикрасити собою вже готовий виріб або сама стати твором мистецтва.

О скільки жартів є на тему любителів цього виду рукоділля! Але ж добре сміється той, хто сміється останнім! Вмілі вишивальниці завжди цінувалися і їх вироби розхоплювали, як гарячі пиріжки, за старих часів вишивка прикрашала, і постільна білизна, і одяг і використовувалася в інтер'єрі (наприклад, вишивка гобеленів). 

А скільки видів вишивки існує? Ті майстрині, які тільки – тільки починають освоювати цей вид рукоділля, можуть назвати, мабуть, вишивку хрестом, гладдю і, можливо ще рішельє (бачили у бабусі).

Але не все так просто. Такий поширений вид вишивки, як вишівка хрестом, налічує безліч варіацій.

Отже, варіації на тему рахункового хреста.

1. Простий хрест – це найпоширеніший вид вишивки і часто використовуваний вид вишивки хрестом, її ще називають лічильним хрестом, тому що вишивка з картини (паперової основи) переноситься на канву шляхом підрахунку кількості хрестиків.

2. Напівхрест - це другий за популярністю вид вишивки, інша його назва гобеленовий шов, через те, що часто використовувався вишивка гобеленів.

3. Болгарський хрест  - дуже красивий хрест, інша його назва - Левіафан. Найчастіше використовується у вишивці подушок. Його особливість у тому, що хіба що один хрестик накладається на інший і виходить невелика сніжинка.

4. Прямий хрест - зараз рідко використовується вишивальницями, а раніше їм прикрашали рушники, які були обов'язковим атрибутом у житті слов'ян.

5. Слов'янський хрест – Тепер теж рідко зустрічається, іноді його називали ще подовженим через те, що займав він не одну, а дві клітинки. Найчастіше його використовували у прикрасі постільної білизни.

6. Шов «козлик» - улюблений вид вишивки наших бабусь! «Козлик» - це поєднання простого хреста та слов'янського. 

7. Подвійний хрест - цей хрест називають ще «італійським», він складається з маленьких простих і маленьких прямих хрестиків.

8. Шов Зірочка – цей шов трохи схожий на болгарський хрест, але головна його відмінність полягає в тому, що на прямий хрест наноситься простий, і стібки простого хреста цілком можуть бути меншими за прямий, і виконуються іноді різними нитками.

Пам'ятаючи істину: все нове –це добре забуте старе, можливо варто згадати і спробувати всі види вишивки хрестом, і хто знає може незабаром ми почуємо нове ім'я у художній вишивці?!< /p>

Вгору