То що є насправді вишиванка – сорочка з національною вишивкою чи святиня українського народу? Певний одяг, які містить в собі символи здоров’я, доброту, краси, молодості,  любові та інше чи просто традиційне вбрання?

Як свідчить історія, в часи популяризації вишивки на чоловічому та жіночому одязі (кінець XIX – початок XX століття) основним та єдиним виконанням вишиванки було ручне. Ні для кого не секрет, що в наші дні для більшості виробників вишиванок практично не мають значення усі цінності, які прийшли до нас від наших предків, і тому вже не здивуєшся, коли побачиш вишиванку машинної роботи.

Та, не дивлячись на це, ще залишились майстрині, для яких основним та єдиним принципом залишились клопітке та ручне виконання української народної вишиванки. Продивляючись одна за одною, іноді не віриться, що все це робиться чиїмись руками, не віриться, що хтось витрачає не один день і не одну ніч, щоб Ви отримали своє замовлення вчасно. І саме так ми віримо, що в нашій країні є люди, які розуміють усю цінність такої роботи . Для яких вишиванка є певним символом української нації, які бажають отримати виріб саме свого регіону, які носять і будуть носити вишиванку  з гордістю, бо це є наш символ, це частина нашої історії.

Але вибір залишається тільки за Вами!