Як же складно часом знайти натхнення на заняття улюбленою справою, особливо якщо звичайні справи навалюються у великому обсязі.

   Але ми вважаємо, що в такій ситуації в жодному разі не можна засмучуватися і опускати руки, а використовувати перевірені методи, які точно допоможуть повернути ваше натхнення на вишивку.

  • Відкрийте Youtube і пошукайте в сервісі відео, як вишивають інші майстрині, причому можна дивитися не тільки вже звичну вам техніку вишивання, але й щось зовсім нове. Впевнені, що після кількох відео вас уже не можна буде відірвати від творчості.
  • Подумайте про своїх близьких. Напевно, у когось із них незабаром день народження, а ви так і не взялися за створення подарунка. Процес підбору ідеального сюжету, який порадує вашу дорогу людину, зарядить вас мотивацією швидше взятися за голку, щоб швидше побачити її реакцію.
  • Подивіться на вже завершені роботи. Кожна з них, напевно, асоціюється з певним етапом життя або вашим бажанням. Подумайте про цей момент: з яким би сюжетом вам хотілося зберегти ті емоції, які ви живете зараз? І бажана робота обов'язково прийде вам на думку.
  • Всім творчим людям дуже важливо ділитися своїми проектами та отримувати зворотний зв'язок. Відсутність таких емоцій часто стає причиною зникнення натхнення. Тому, щоб заздалегідь запобігти виникненню ситуацій перегорання, рекомендуємо вам обов'язково ділитися своїми результатами з близькими та у своїх соціальних мережах. Так ви завжди підтримуватимете свою мотивацію до роботи, щоб здивувати всіх новими успіхами.