Багато майстрів дуже засмучуються, що у них зовсім не залишається часу на улюблене заняття - домашні справи, робота, сім'я забирають весь день, а на себе вже нічого не залишається.

Ми вирішили, що таку ситуацію обов'язково варто виправляти, тому ділимося з вами деякими порадами, як ви зможете виділити деякі миті на улюблене рукоділля.

  • Пам'ятайте, що все залежить від вашого бажання. Ми рекомендуємо вам завжди носити вишивку з собою і за будь-якої вільної хвилинки діставати її. Нехай навіть ви виконаєте лише десять хрестиків, але це вже наблизить вас до завершення.
  • Встановіть для себе суворе правило, що, наприклад, щодня з 8 до 9 вечора ви займаєтесь вишивкою. Пам'ятайте про це протягом дня і намагайтеся закінчити всі свої справи до цієї години, щоб спокійно присвятити час собі. Обов'язково попередьте домочадців, що ця година тільки ваша, і попросіть їх не відволікати вас від улюбленого заняття.
  • Коли часу на рукоділля не так багато, дуже важливо, щоб все необхідне можна було швидко взяти та розпочати роботу. Тому приділіть особливу увагу тому, як ваші процеси зберігаються.