- Оберіть проект відповідно до доступності часу.
Якщо у вас є всього лише пару годин, то не треба обирати складну ідею або хитромудрий візерунок. Щоб прискорити роботу, обирайте великі спиці і простий візерунок.
- Використовуйте хороше освітлення при роботі. Особливо, якщо в’яжете з темної пряжі вечорами, — краще підкладіть біле полотно, щоб видно було візерунок. І обов’язково хороша настільна лампа, яка буде світити прямо на роботу.
- Позначте свої поточні проекти.
Запишіть номер спиць, колір і марку пряжі, а також узор, який вибрали для виробу. Це відмінна ідея на випадок, якщо вам набридне проект і ви вирішите повернутися до нього колись пізніше.
- Вирішуйте перешкоди.
Якщо все добре складається, але якась дрібниця трохи приносить незручності, то потрібно уважно придивитися і вивчити докладніше дану техніку в’язання, і тоді швидкість роботи значно прискориться. Ви також можете спробувати декілька стилів в’язання і подивитися, який найбільше підходить для вас.
- Робіть часті перерви.
Можна на хвилину розім’яти спину і ноги, розслабити тіло, і робота піде значно краще і з більшим завзяттям.
- Використовуйте якісну пряжу.
Якісна пряжа не означає дорога. М’яка на дотик пряжа, яка не тре пальці, коли ви починаєте, і є правильним вибором.
- Робіть зразки.
Це не зайва трата часу, а впевненість, що ви нормально зв’яжите річ і не доведеться пороти.
- Підраховуйте ряди.
Це зручно, важливо, і не слід встидатись записувати ряди на папері.
- Робіть припуск на усадку.
Прасування — кращий спосіб видалити нерівності ліній на в’язаному полотні.
- Добре дізнайтеся про можливість догляду за виробом з вашої пряжі, щоб не зіпсувати всю роботу. Адже не треба забувати, що надто нагріта праска збільшує ризик плавлення пряжі. Щоб цього уникнути, треба збризкати виріб водою з крохмалем в співвідношенні 1:1. А деякі пральні засоби псують колір, тому потрібно спочатку спробувати попрати залишок.

Ці прості поради зроблять кожен аспект в’язання менш напруженим і більш комфортним.