Дуже багато виробників схем для вишивки бісером використовують як основу льон, адже завдяки йому виходить досить щільна поверхня, здатна витримати вагу бісеру, а також набагато краще продруковується малюнок.

   Перш ніж приступати до роботи з льоном, варто озброїтися деякими важливими фактами, які допоможуть вам у процесі вишивання.


- Для роботи найкраще вибрати п'яльці-рамку або верстат, тому що заправляти вишивку з бісером у звичайні п'яльці не можна, а зберегти правильне натяг дуже важливо.

- Якщо ж ви обираєте третій варіант - вишивку на руках, то варто скрутити частину полотна, що не використовується, в рулон і розмотувати по необхідності. Так ви вбережете його від заломів та потертостей.

- Коли робота завершується, багато майстрів відправляють її на лазневі процедури. Однак у цьому випадку потрібно бути дуже обережними і завжди уважно читати рекомендації виробника, щоб не зіпсувати ваше творіння.

- Льон - досить щільна тканина, проте це не художнє полотно, на якому також часто вишивають бісером. Саме тому варто вибрати капронові нитки для вишивки, тому що вони мають необхідну міцність, щоб утримати бісер, але не такі жорсткі, як, наприклад, волосінь.