Рубрика корисних порад актуальна не тільки початківцям рукоділницям, а й тим, хто займається творчістю давно, адже в ній завжди можна знайти відповіді на питання, що давно страждають на вас.

   Ми із задоволенням поділимося з вами деякими секретами вишивання.

  • Якщо вишивка для вас – нове захоплення, то постарайтеся при виборі першого набору дивитися не лише на сюжет, а й на кількість кольорів у ньому. На початку шляху дуже легко заплутатися у безлічі схожих кольорів і не тільки припуститися помилок, але й втратити інтерес до цього виду рукоділля.
  • Якщо до завершення вишивки кольором у вас залишилася пара хрестиків, а ниточка добігає кінця, скористайтеся наступною порадою. Заберіть нитку з голки та вставте інструмент у тканину наполовину. Тепер введіть нитку у вушко та завершіть стібок. Таким чином ви можете вишивати аж до того, як довжина нитки не дорівнює приблизно 1 см.
  • Якщо в процесі роботи ви помічаєте, що одна з ниток, якими ви вишиваєте, стала коротшою, ніж інша, це говорить про зайве скручування їх між собою. Щоб уникнути цього, завжди відокремлюйте по одній нитці від прядки, а потім поєднуйте необхідну кількість один з одним. У процесі вишивання слідкуйте, щоб нитки не перекручувалися.