UAH USD EUR
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00–18:00

Сб-Вс: вихідні

0
Мій кошик

Набори для вишивання хрестиком Lanarte (Ланарте)

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Немає товарів

Способи вишивання хрестиком. Вишивка Lanarte.

 

Існує кілька способів вишивання, кожна вмілиця може підібрати для себе найбільш зручний.

Метод «парковка»
За такого методу вишивання хрестиком на канві промальовують або прошивають квадрати зі сторонами 10х10 клітин. Так для зручності представлені багато схем для вишивання. Вертикальні та горизонтальні осі нумеруються відповідно до схеми.

Методім «парковка» вишиваються зазвичай великі картини, заповнені повністю або 80 і більше відсотків. Починається вишивка з кута картини, причому цей кут може бути як верхнім правим, так і нижнім лівим, на розсуд і зручність вишивальниці. Далі картина вишивається по квадратах 10х10 клітин, незакінчені нитки не обрізаються, а закріплюються поверх канви. Таким чином, картина вишивається невеликими квадратами, які й складуть у майбутньому повну картину. 

Такий метод зручний тим, що при концентрації лише на одній ділянці схеми легше виявити помилку та швидко виправити її. 

Метод «за квітами»
Як відомо з назви, даним методом, набори і схеми lanarte можна вишивати по черзі - змінюючи кольори. Іншими словами, вишивка перетворюється на картину шляхом використання спочатку одного кольору, наприклад, тільки зеленого, потім тільки червоного, потім жовтого і так далі. Такий спосіб допомагає концентруватися тільки на позначеннях конкретного кольору і не звертати увагу на інші відтінки. Як тільки вишиті фрагменти одним кольором, вишивальниця переходить до іншого тощо.

Метод «ідеальний виворот»
Даний метод більш трудомісткий, вимагає уваги, найбільшої усидливості та терпіння, а також деяких розумових навичок. 

Багато вишивальниць пишаються своїми картинами з ідеальною виворітною стороною. І, хоча виворіт не видно на самій картині, полотно виглядає більш рівним, робота виглядає професійніше. Метод являє собою вишивку хрестом lanarte, де виворітна сторона виконана лише вертикальними лініями або горизонтальними (залежить від бажання вишивальниці).

Дані способи вишивання хрестиком далеко не повні, але основоположні. І кожна умілка вибирає для себе свій найбільш зручний і ефективний спосіб вишивання хрестиком, де дотримуються техніки виконання в чистому вигляді або в комбінованому.

Вгору