Так можливості валяння сьогодні дуже широкі: незвичайної краси одяг, сумки, взуття, картини, декоративні панно і килими, рамки для фото, квіткові композиції, забавні іграшки, абажури для ламп і багато іншого.

   Валяний одяг – це водночас  теплі і пластичні, дуже м’які і приємні, по-домашньому затишні і завжди викликають захоплення. Валяні вироби підкреслюють достоїнства фігури та неповторну індивідуальність, екологічність і комфорт ідуть поруч з елегантністю і вишуканістю. Валяння стає чимось більшим, аніж просто ремесло, — це вже окремий напрям в сучасному мистецтві. А для декого це спосіб життя і самовираження. Як для дизайнера з Києва Анни Братасюк, яка розробила новий метод – в’язане валяння: гармонійне поєднання двох фактур, завдяки чому речі вражають оригінальністю. Роботи також поєднують вовну, шовк, трикотаж.

   Валяння — це ще й чудовий засіб від стресу, цей процес дуже заспокоює, розслабляє, дарує можливість побути наодинці зі своїми думками. На жаль ми живемо в час емоційного навантаження. А вовна не тільки гріє, а й лікує. Так непомітно відволіктися від щоденних турбот, виплеснути негатив, заспокоїтися та розслабитися після напруженого дня допоможе валяна іграшка-антистрес.