У 1877 році в Німеччині була заснована така компанія як Zweigart, що тішить вишивальниць по всьому світу. Бренд Zweigart славиться тим, що використовує лише найкращу сировину для своєї продукції. Канва бренду Zweigart стійко переносить прання, прасування, вплив прямих променів та тривале зберігання.

   Обирається канва фірми Zweigart за щільністю плетіння або, іншими словами, каунту. Цей критерій вказано на упаковці як «ct». Якщо вибирається канва Аїда, то каунт – кількість клітин. Якщо рівномірна канва - то число ниток на один дюйм, або 2,54 см.

   КАНВА AIDA – найголовніше досягнення бренду Zweigart. Її випускали й інші компанії, але жодна не змогла наблизитись до такого високого рівня якості. Вона робить процес вишивання простіше завдяки наявності у канви чітких квадратів. На нашому сайті ви зможете знайти канву Аїда з 14-го каунта по 20-й. Найулюбленіші види серед любительок вишивати хрестом: Aida та Aida Stern за легкий рахунок квадратів та рівні хрестики, а також Aida Rustico за її натуральні відтінки.

   ЛЬНЯНА КАНВА ZWEIGART виготовляється за найновішими технологіями та відповідає всім необхідним якостям для створення будь-якого вашого творіння. Вона відрізняється особливою тонкістю полотна та високою міцністю. Ця канва має рівномірне плетіння та злегка нерівномірну структуру волокон. Склад: 100% льон крім канви з люрексом. Особливою популярністю відрізняються основи для вишивки даного виду – Cashel, тому що підходить для будь-якого рівня складності, і Belfast, що відрізняється особливим блиском.

   РІВНОМІРНА КАНВА ZWEIGART не має чітко виражених «дірочок» як у канві Aida. Вона чудово підійде для любительок вишивати сюжети з великими ділянками незашитого фону, а також прихильницям техніки Хардангер.

   Без СТРАМІНУ ZWEIGART не обійдуться майстрині, що займаються вишивкою гобеленів та килимів, оскільки це особлива жорстка канва, причому виготовлена ​​з високоякісних матеріалів. У той же час, страмін досить універсальний при вишиванні, тому що він надає безліч можливостей для виконання різних технік.