Багато майстринь не тільки вишивають бісером картини, але й виготовляють з них прикраси та інші витвори мистецтва. Коли матеріалу в будинку стає багато, приходить час замислитися, а як його зберігати.

   Ми поділимося з вами деякими ідеями як організувати своє бісерне багатство.

  • Спеціальні круглі прозорі баночки - ви легко знайдете такі в магазинах. Їхня прозорість є великою перевагою, адже ви завжди легко визначите колір вмісту. Мінусом може стати їх невеликий розмір, якщо у вас є велика кількість бісеру одного кольору.
  • Контейнери з кількома відділеннями - вони ще нагадують на вигляд таблетки. Кришка може бути як у кожного осередку контейнера, так і загального для всіх.
  • Зіп-пакети – часто бісер саме в них і продається. Це наочний та компактний у зберіганні варіант, проте дуже недовговічний.
  • Великі контейнери - вони продаються як у рукодельних магазинах, так і в будівельних та рибальських. Головне при їх виборі стежити за тим, щоб осередки щільно закривалися один від одного, щоб кольори не плуталися, навіть якщо контейнер буде нахилений або перевернутий.
  • Різні баночки - багато рукоділок застосовують для зберігання бісеру всі невеликі баночки, що є в будинку. Це менш витратний спосіб, але не зовсім зручний та красивий.